TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hans Klok maakte furore in Las Vegas, maar door de coronacrisis ging er een streep door zijn shows. Ondertussen moet hij wel gewoon de rekeningen betalen, dus optreden is bittere noodzaak.
In een interview met De Telegraaf spreekt hij over de lastige situatie waarin artiesten zich bevinden. “Optreden is noodzakelijk, maar ik vind het ook heel leuk”, zegt de illusionist, die momenteel overdag optreedt in de Harbour Club in Amsterdam. “Ook uit kleine optredens kan ik als artiest plezier halen.”
Maandenlang niet optreden heeft ook voor een topartiest als Klok grote gevolgen. "Het geld was na 1,5 jaar wel op. Er waren momenten dat ik dacht: ‘als het nu helemaal fout gaat, zijn er altijd schoonmakers nodig'".
De goochelaar is zich overigens bewust van het feit dat veel mensen het zwaarder hebben. "Je zal maar je werk zijn verloren tijdens de coronacrisis, of nu student zijn. Dan ben je toch radeloos? Dit moet je leukste tijd zijn."
Onlangs was Klok op televisie in een roast van Comedy Central, die overigens niet al te goed werd ontvangen.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
11:46Ewout Genemans onthult startdatum van nieuw seizoen Ewout: