TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zes twintigers bespreken uiteenlopende levensvragen in het nieuwe televisieprogramma Hoedan, dat ook een online community is. In deze eerste aflevering praten ze over kwetsbaarheid.
De 25-jarige Auke vindt dit 'een beetje goor' en een teken van zwakte. Daar blijkt niets van waar, ontdekt Auke samen met Doeta, Tarik, Joshua, Bas en Nanook. Wanneer ze meer te weten willen komen over het nut van kwetsbaarheid komen ze namelijk uit bij Dai Carter.
De voormalige commando, bekend van de BN’er-uitputtingsslag Kamp Van Koningsbrugge en schrijver van het boek Mentale Kracht, vertelt welke voordelen het tonen van kwetsbaarheid met zich meebrengt. Daarom besluit Auke ermee te gaan oefenen en dichter bij zijn gevoel te komen, al blijkt dat best lastig.
Stars on Stage keert terug: op deze datum begint het derde seizoen
10:00Gerard Joling kritisch op talkshows: 'Onderwerpen vaak zo zwaar'
09:57Het zestiende seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa is vanaf deze datum te zien
09:30Hélène Hendriks maakt op deze datum haar opwachting met De Staatsloterij Show
09:10Wordt deze week nog de stekker uit RTL Tonight getrokken?