TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat heeft Talpa dinsdag laten weten.
Verder is het programma weinig anders dan het bordspel dat in teams wordt gespeeld.
Elke ronde krijgt één speler uit een team een kaartje waar vijf begrippen op vermeld staan. Deze moeten zo snel mogelijk worden omgeschreven aan de andere spelers uit hetzelfde team. Binnen 30 seconden moeten er zo veel mogelijk begrippen worden geraden. De andere teams kijken toe hoe hun tegenstanders aan het zwoegen en zweten zijn totdat ze zelf een ronde mogen spelen.
Hoe meer begrippen je raadt hoe meer punten je scoort en hoe sneller je dus naar de overwinning gaat.
Dit gebeurt op SBS6 allemaal onder de leiding van drie teamcaptains. Rob Kemps, Airen Mylene en Klaas van der Eerden nemen deze klus op zich.
Afgelopen december heeft de EO eenmalig ook een 30 Seconds-programma uitgezonden. Toen werd Het Grote 30 tellen TV-toernooi gepresenteerd door Bert van Leeuwen en Giovanca Ostiana.
Op dit moment is nog niet bekend wanneer de show gebaseerd op 30 Seconds te zien is bij SBS6.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij