TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat heeft Talpa dinsdag laten weten.
Verder is het programma weinig anders dan het bordspel dat in teams wordt gespeeld.
Elke ronde krijgt één speler uit een team een kaartje waar vijf begrippen op vermeld staan. Deze moeten zo snel mogelijk worden omgeschreven aan de andere spelers uit hetzelfde team. Binnen 30 seconden moeten er zo veel mogelijk begrippen worden geraden. De andere teams kijken toe hoe hun tegenstanders aan het zwoegen en zweten zijn totdat ze zelf een ronde mogen spelen.
Hoe meer begrippen je raadt hoe meer punten je scoort en hoe sneller je dus naar de overwinning gaat.
Dit gebeurt op SBS6 allemaal onder de leiding van drie teamcaptains. Rob Kemps, Airen Mylene en Klaas van der Eerden nemen deze klus op zich.
Afgelopen december heeft de EO eenmalig ook een 30 Seconds-programma uitgezonden. Toen werd Het Grote 30 tellen TV-toernooi gepresenteerd door Bert van Leeuwen en Giovanca Ostiana.
Op dit moment is nog niet bekend wanneer de show gebaseerd op 30 Seconds te zien is bij SBS6.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht
09:08De TV van gisteren: kijkers stomverbaasd over 'niet terechte' afvaller Het Perfecte Plaatje op Reis
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten