TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de uitzending van dinsdag was immers te zien hoe Thomas Brok het spel al na één aflevering moest verlaten. Voor Martin Rombouts zitten zijn zeven afleveringen erop: grote kans dat hij terugkeert in de finale.
Cindy Hoetmer neemt het daarom vandaag onder meer op tegen Tim de Wit. Nu hij geen NOS-correspondent van Groot-Brittanië meer is, heeft hij genoeg tijd om eens zijn kennis te testen in De Slimste Mens. Je zou denken dat hij zich met al zijn ervaringen geen zorgen hoeft te maken, maar dat maakt hem niet minder zenuwachtig. "Dit noemen ze nou een boer-met-kiespijnlachje, vlak voor het begin van de uitzending", zo schreef hij eerder gekscherend op zijn Instagram. "Afdeling wedstrijdspanning."
Verder maakt ook Thijs van de Meeberg deze uitzending zijn debuut. Deze cabaretier en columnist reist momenteel door het land met zijn voorstelling 'Meer dan mogelijk'. Is het echter ook 'meer dan mogelijk' dat hij zijn concurrenten verslaat? Dat blijft nog even de vraag!
Partnerbijdrage
Mariska Bauer in tranen in Shownieuws na bijzondere videoboodschap (video)
08:43De TV van gisteren: Even Tot Hier scoort, nieuwe RTL4-spelshow valt tegen
15:02Cornald Maas vindt déze Nederlandse Songfestival-inzendingen eigenlijk ‘niet geslaagd’
11:40Rico Verhoeven gaat de confrontatie met Johan Derksen aan in Vandaag Inside: 'Je bent roekeloos'
11:13Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside