TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hun woonplaats Assendelft kan dan nog zo mooi zijn, voor Yort en Merel uit Kopen Zonder Kijken is het Noord-Hollandse dorp niet meer de plek waar ze een toekomst kunnen opbouwen. Hun huis is veel te klein voor hen en hun twee zoontjes. Een nieuwe woning laat niet meer lang op zich wachten dankzij Martijn Krabbé en zijn team.
Waar stylist Roos Reedijk houdt van een kakelbont interieur, heeft bouwkundige Bob Sikkes ‘kleurenangst’, vertelt hij in Linda. “Wat zij doet in het programma zou ik zelf niet kunnen. Zij trekt mij uit mijn comfortzone.” Hoewel Sikkes al op zijn tiende geabonneerd was op designblad Eigen interieur & tuin, hoeft hij geen afgestyled huis. “Geen gashaard met witte kiezels, satijnen kussens of behang van ponyhaar. Er wordt hier geleefd.” (HH)
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Eindelijk frictie in Winter Vol Liefde: 'Ik kom niet voor de Harm-show'
13:45Jeroen Woe (Even Tot Hier) geveld door nare buikontsteking: voorstellingen geannuleerd
13:21Mathilde uit URK! onderging maagverkleining: 'Nacht in ziekenhuis'
13:06Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'