TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martijn Krabbé verklaart de huizenjacht weer voor geopend in Kopen Zonder Kijken.
Lisa en Riski zoeken als eerste een nieuw onderkomen in dit zesde seizoen. Ze huren momenteel een appartement in Lochem, maar de woning is veel te klein; al helemaal als Riski’s Indonesische ouders eens op bezoek komen. Makelaar Alex van Keulen struint traditiegetrouw de huizenmarkt af, aannemer Bob Sikkes neemt na de aankoop de verbouwing op zich. De grote vraag is natuurlijk of hij eruit komt met het budget of dat hij extra geld nodig heeft.
Bekijk hier snel de eerste beelden.
Vanaf 23 mei treedt Sikkes opnieuw op als bouwexpert in De Moeite Waard?!. In dit gloednieuwe RTL 4-programma kopen en verbouwen stellen een huis, maar dan met een heel ander doel: ze hopen dat ze het snel met winst kunnen verkopen.
Kopen Zonder Kijken is vanaf vanavond iedere maandag om 20:30 uur te zien op RTL4.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wanneer is Eva weer terug op tv?
12:24Johan Derksen: 'Deze nieuwe minister deugt niet, niemand zal hem ooit vertrouwen'
10:25Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'