TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op vrijdag 26 mei stopt Koffietijd bij RTL4. Loretta Schrijver, één van de presentatoren van het praatprogramma, ziet op tegen het naderende afscheid.
”Nou, ik zie tegen dit soort dingen op. Ik zie tegen vanavond op. Dan is het ineens een afscheid, dan wordt het ineens iets tastbaarder”, zei de 67-jarige Schrijver aan tafel bij Jinek.
Normaliter loopt in mei het seizoen van Koffietijd af, waarna Schrijver en consorten een aantal maanden vrijaf hebben om in september weer van start te gaan. Die start blijft nu dus achterwege. ”1 september worden we dan wel weer wakker van: het gaat niet door.” In november vorig jaar liet RTL weten te stoppen met Koffietijd. “Het programma bereikt helaas niet meer voldoende kijkers”, was de verklaring.
Koffietijd, op dit moment nog gepresenteerd door Schrijver, Quinty Trustfull, Pernille La Lau, Patrick Martens en Vivian Slingerland, was voor het eerst in 1994 te zien met Hans van Willigenburg en Mireille Bekooij. Het programma stopte in eerste instantie in 2001, om in 2010 een comeback te maken.
Op deze dag zie je weer nieuwe afleveringen van Woeste Grond op NPO Start
12:45Ortál Vriend eert Flikken Rotterdam-collega Cees Geel: 'Koester alle mooie herinneringen'
10:35Nachtmerrie voor Gerda en Mathilde (Urk!) op vakantie: 'Ze schreeuwde het uit van de pijn'
10:27Herman van der Zandt over nieuw seizoen De Slimste Mens: 'Er doen grote namen mee'
09:54De Bondgenoten-Salar reageert voor het eerst op geruchten over relatiebreuk met Mercedes