TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op vrijdag 26 mei stopt Koffietijd bij RTL4. Loretta Schrijver, één van de presentatoren van het praatprogramma, ziet op tegen het naderende afscheid.
”Nou, ik zie tegen dit soort dingen op. Ik zie tegen vanavond op. Dan is het ineens een afscheid, dan wordt het ineens iets tastbaarder”, zei de 67-jarige Schrijver aan tafel bij Jinek.
Normaliter loopt in mei het seizoen van Koffietijd af, waarna Schrijver en consorten een aantal maanden vrijaf hebben om in september weer van start te gaan. Die start blijft nu dus achterwege. ”1 september worden we dan wel weer wakker van: het gaat niet door.” In november vorig jaar liet RTL weten te stoppen met Koffietijd. “Het programma bereikt helaas niet meer voldoende kijkers”, was de verklaring.
Koffietijd, op dit moment nog gepresenteerd door Schrijver, Quinty Trustfull, Pernille La Lau, Patrick Martens en Vivian Slingerland, was voor het eerst in 1994 te zien met Hans van Willigenburg en Mireille Bekooij. Het programma stopte in eerste instantie in 2001, om in 2010 een comeback te maken.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?