TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op vrijdag 26 mei stopt Koffietijd bij RTL4. Loretta Schrijver, één van de presentatoren van het praatprogramma, ziet op tegen het naderende afscheid.
”Nou, ik zie tegen dit soort dingen op. Ik zie tegen vanavond op. Dan is het ineens een afscheid, dan wordt het ineens iets tastbaarder”, zei de 67-jarige Schrijver aan tafel bij Jinek.
Normaliter loopt in mei het seizoen van Koffietijd af, waarna Schrijver en consorten een aantal maanden vrijaf hebben om in september weer van start te gaan. Die start blijft nu dus achterwege. ”1 september worden we dan wel weer wakker van: het gaat niet door.” In november vorig jaar liet RTL weten te stoppen met Koffietijd. “Het programma bereikt helaas niet meer voldoende kijkers”, was de verklaring.
Koffietijd, op dit moment nog gepresenteerd door Schrijver, Quinty Trustfull, Pernille La Lau, Patrick Martens en Vivian Slingerland, was voor het eerst in 1994 te zien met Hans van Willigenburg en Mireille Bekooij. Het programma stopte in eerste instantie in 2001, om in 2010 een comeback te maken.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw
07:44De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam
07:00Programma Olympische Winterspelen dinsdag 10 februari: Zo laat komen Xandra Velzeboer en Jens van 't Wout in actie
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 februari 2026