TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Iedereen die dan ook een beetje creatief is, moet nu goed opletten.
Hoewel het waarschijnlijk nog wel even duurt voordat we op televisie weer kunnen genieten van een nieuw seizoen van Make Up Your Mind (op de oudejaarsaflevering na), zijn achter de schermen de voorbereidingen voor een nieuw seizoen alweer in volle gang. De outfits worden gemaakt, de BN'ers benaderd en ook wordt er gewerkt aan de invulling van alle shows.
Om het komende seizoen echter nog iets specialer te maken, bieden de makers de kijkers nu ook een kans om een steentje bij te dragen: iedereen die dat zou willen, jong of oud, kan een ontwerp insturen die mogelijk gedragen zal worden door een van de queens.
Meedoen is vrij simpel. Via de website van RTL Thuis&Uit kun je een basic design downloaden die je vervolgens helemaal naar jouw smaak kunt maken. "Pak je stiften en glitters erbij, want dit is jouw moment", aldus de makers op de website.
Uit alle inzendingen kiest RTL vervolgens een winnaar. Hij of zij mag samen met twee gasten live aanwezig zijn bij een van de opname, ziet zijn outfit terug op de catwalk en wordt dan ook in het zonnetje gezet. Meedoen kan tot en met 22 december 2024.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?