TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerder dit jaar besloot Maxime samen te gaan wonen in Noordwijk met haar dochter Claire en vriend Leroy. In een riant rijtjeshuis kon het jonge gezin zich in alle rust voorbereiden op de komst van hun eerste kindje samen. Maar kennelijk voldoet het huis toch niet aan de eisen.
Shownieuws kreeg echter een tip dat Maxime op steenworp afstand van haar huidige woning een ander huis gekocht heeft dat dichter bij het strand ligt. Albert Verlinde zocht contact met Erica Meiland, moeder, manager en boekhouder van de familie, maar die hulde zich in stilzwijgen wat volgens Verlinde al genoeg zei. Een betrokken makelaar kon het ook niet ontkennen.
Het nieuwe optrekje van Maxime en Leroy kost 1,25 miljoen euro. Voor dat geld krijgen ze een pand met vijf slaapkamers en een ingebouwde bar. In Chateau Meiland is voorlopig nog te zien hoe de familie druk is om het vorige huis van de hoogzwangere Maxime klaar te maken voor de komst van de kleine.
The Winner Takes it All terugkijken: dragqueen Stevie versus Jenske
13:10Video: Drama, gegil en veel tranen in Echt Meisjes in de Jungle: ‘Het is net een gesticht’
11:50The Voice of Holland gemist? Rafael maakt indruk met Elvis-nummer Trouble
11:21Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)
10:31Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'