TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vaste presentatoren Chris Zegers, Nienke de la Rive Box, Dzifa Kusenuh en Jennifer Hoffman komen in het nieuwe seizoen van 3 Op Reis weer op allerlei bijzondere plekken. Zo zullen ze snowboarden van een vulkaan in Ecuador, per zeilboot de oversteek naar Engeland maken en overnachten in een tentje op de top van de hoogste berg van de Azoren.
Naast het viertal maken ook Jurre Geluk, Sahil Amar Aïssa en Freddy Tratlehner én een nieuw reisduo met Tim Runia en Niek Mulder, die samen al 20 jaar videocontent maken, hun opwachting in het nieuwe seizoen van 3 Op Reis. In de eerste aflevering staat de reis van Zegers naar de Azoren centraal. De presentator trapt het seizoen af op het groene en sprookjesachtige eiland Flores.
De voorbije zestien jaar was 3 Op Reis te zien op de zondagavond, maar BNNVARA heeft besloten de uitzenddag te veranderen. Het reisprogramma is zodoende verkast naar de vrijdagavond. Dat noemen ze met een goed gevoel het weekend in gaan.
Het nieuwe seizoen van 3 Op Reis is vanaf vrijdag 18 augustus om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'