TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lingo keert binnenkort terug op de buis en de makers hebben gelijk twee extra varianten voor de kijkers in petto: Lingo VIPS en Vrienden van Lingo.
En daar zijn heel veel BN'ers voor opgetrommeld.
Lingo gaat op 6 februari 2023 van start met een week lang Lingo VIPS. Hierin spelen bekende Nederlanders een korte en snelle versie van het woordspelletje tegen elkaar. Dat doen ze niet voor zichzelf, maar voor het goede doel: Stichting Lezen en Schrijven. De sterren die je gaat zien strijden zijn:
Lingo VIPS is vanaf 6 februari 2023 elke werkdag om 20:00 uur te zien bij Net5. De week daarna begint de reguliere editie.
Alsof dat nog niet genoeg is volgt vanaf 10 februari 2023 ook nog een online spin-off met influencers: Vrienden van Lingo. Daarin nemen deze - iets minder - bekende gezichten het tegen elkaar op:
Vrienden van Lingo is vanaf 10 februari 2023 elke vrijdag om 16:00 uur te zien op KIJK.nl.
Als vanouds zijn presentator Jan Versteegh en Lingo-veteraan JP in al deze versies weer van de partij om het woordspelletje in goede banen te leiden.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen