TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lingo keert binnenkort terug op de buis en de makers hebben gelijk twee extra varianten voor de kijkers in petto: Lingo VIPS en Vrienden van Lingo.
En daar zijn heel veel BN'ers voor opgetrommeld.
Lingo gaat op 6 februari 2023 van start met een week lang Lingo VIPS. Hierin spelen bekende Nederlanders een korte en snelle versie van het woordspelletje tegen elkaar. Dat doen ze niet voor zichzelf, maar voor het goede doel: Stichting Lezen en Schrijven. De sterren die je gaat zien strijden zijn:
Lingo VIPS is vanaf 6 februari 2023 elke werkdag om 20:00 uur te zien bij Net5. De week daarna begint de reguliere editie.
Alsof dat nog niet genoeg is volgt vanaf 10 februari 2023 ook nog een online spin-off met influencers: Vrienden van Lingo. Daarin nemen deze - iets minder - bekende gezichten het tegen elkaar op:
Vrienden van Lingo is vanaf 10 februari 2023 elke vrijdag om 16:00 uur te zien op KIJK.nl.
Als vanouds zijn presentator Jan Versteegh en Lingo-veteraan JP in al deze versies weer van de partij om het woordspelletje in goede banen te leiden.
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken