TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat blijkt uit de gedeelde preview.
Al lijkt het in de beelden goed te komen tussen Troj (Mingus Claessen) en Nola (Noa Jacobus), toch breken er heftige tijden aan voor de dochter van Bing (Everon Jackson Hooi) en Nina (Marly van der Velden). De chemotherapie gaat ervoor zorgen dat haar haren uit gaan vallen. Op het gebied van ziektes is er ook voor Laura (Jette van der Meij) slecht nieuws. Ze moet door haar Parkinson stoppen met schilderen.
De relatie tussen Merel (Sophie Bouquet) en Stefano (Bas Muijs) komt in zwaar weer en deze maand zal de kersverse eigenaar van Trattoria Mercato zoenen met zijn werknemer Rosie (Juliette van Ardenne). Maar hoe gaat het verder tussen Marwan (Hassan Slaby) en Merel? Gaat Merel helpen zodat hij uit het ziekenhuis kan ontsnappen?
En mogelijk ligt er ook nog een relatie-issue op de loer voor Linda (Babette van Veen) en Luuk (Kees Boot). Gaat Luuk vertrekken naar Kenia? En gaat Linda dan mee? Ook komt Janine (Caroline de Bruijn) onder druk te staan met haar podcast-aflevering over de paarden.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag tot en met donderdag te zien om 20:00 uur op RTL4.
Partnerbijdrage
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'