TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Houd je agenda dus maar vrij. Op 5 maart is het al zover. Dan weten wie al die tijd het spel heeft gesaboteerd: Thomas van Luyn, Everon Jackson Hooi, Kim-Lian van der Meij of Fresia Cousiño Arias.
Lees ook: De beste hints en aanwijzingen uit Wie is de Mol? 2022
De kaartverkoop bij Vue Cinema's is vanmorgen van start gegaan. Duidelijk is dat je door het hele land terecht kan. De ontknoping van Wie is de Mol? is namelijk in de Vue-filialen in Vlaardingen, Hilversum, Purmerend, Amersfoort, Alkmaar, Heerhugowaard, Hoorn, Den Bosch, Nijmegen Walstraat, Apeldoorn, Eindhoven, Deventer, Doetinchem, Hoogeveen, Kerkrade en Hoogezand te zien. Kaartjes kosten 7,50 per stuk.
Voor 400 molloten zal dit echter niet nodig zijn. Voor het eerst in twee jaar is er namelijk weer publiek aanwezig bij de finale van Wie is de Mol?. Leden van omroep AVROTROS konden zich enkele weken geleden al aanmelden voor tickets. De finale is alleen toegankelijk voor deze genodigden, er is dus geen live-evenement in het Vondelpark.
De finale van Wie is de Mol? is 5 maart om 20:30 uur te zien op NPO1.
GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal