TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Houd je agenda dus maar vrij. Op 5 maart is het al zover. Dan weten wie al die tijd het spel heeft gesaboteerd: Thomas van Luyn, Everon Jackson Hooi, Kim-Lian van der Meij of Fresia Cousiño Arias.
Lees ook: De beste hints en aanwijzingen uit Wie is de Mol? 2022
De kaartverkoop bij Vue Cinema's is vanmorgen van start gegaan. Duidelijk is dat je door het hele land terecht kan. De ontknoping van Wie is de Mol? is namelijk in de Vue-filialen in Vlaardingen, Hilversum, Purmerend, Amersfoort, Alkmaar, Heerhugowaard, Hoorn, Den Bosch, Nijmegen Walstraat, Apeldoorn, Eindhoven, Deventer, Doetinchem, Hoogeveen, Kerkrade en Hoogezand te zien. Kaartjes kosten 7,50 per stuk.
Voor 400 molloten zal dit echter niet nodig zijn. Voor het eerst in twee jaar is er namelijk weer publiek aanwezig bij de finale van Wie is de Mol?. Leden van omroep AVROTROS konden zich enkele weken geleden al aanmelden voor tickets. De finale is alleen toegankelijk voor deze genodigden, er is dus geen live-evenement in het Vondelpark.
De finale van Wie is de Mol? is 5 maart om 20:30 uur te zien op NPO1.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji