TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw schoof zondagochtend gezellig aan bij Harry Mens in het programma Business Class om het te hebben over zijn nieuwe programma Hotel Hollandia. Alleen wilde Harry het ergens anders over hebben.
Paul zag de vraag even niet aankomen.
Het nieuwe BNNVARA-programma Hotel Hollandia gaat deze week van start en dat is natuurlijk een goed moment voor Paul de Leeuw om wat promo te maken voor het programma. Maar Harry zou Harry niet zijn als hij het gesprek eens over een andere boeg zou gooien.
De presentator begon namelijk over dat Paul en zijn man homoseksueel zijn en dat dat ook invloed zou kunnen hebben op zijn beide zonen. Normaal gesproken heeft Paul wel zijn weerwoord klaar, maar deze vraag kwam nogal uit het niets. Hij zegt dan ook “Van wie heb je dat?”.
Paul neemt het met een korreltje zout en vervolgd dat zijn zoons beide met vriendinnetjes thuiskomen, maar dat het ook prima zou zijn als ze jongens mee zouden nemen. Het leverde in ieder geval een grappig stukje tv op, op de zondagochtend.
Het hele gesprek in Business Class is hier terug te kijken. Of bekijk het fragment hieronder.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Partnerbijdrage
Peter Faber na ziekenhuisopname: 'Artsen zijn positief'
10:40Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4