TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw schoof zondagochtend gezellig aan bij Harry Mens in het programma Business Class om het te hebben over zijn nieuwe programma Hotel Hollandia. Alleen wilde Harry het ergens anders over hebben.
Paul zag de vraag even niet aankomen.
Het nieuwe BNNVARA-programma Hotel Hollandia gaat deze week van start en dat is natuurlijk een goed moment voor Paul de Leeuw om wat promo te maken voor het programma. Maar Harry zou Harry niet zijn als hij het gesprek eens over een andere boeg zou gooien.
De presentator begon namelijk over dat Paul en zijn man homoseksueel zijn en dat dat ook invloed zou kunnen hebben op zijn beide zonen. Normaal gesproken heeft Paul wel zijn weerwoord klaar, maar deze vraag kwam nogal uit het niets. Hij zegt dan ook “Van wie heb je dat?”.
Paul neemt het met een korreltje zout en vervolgd dat zijn zoons beide met vriendinnetjes thuiskomen, maar dat het ook prima zou zijn als ze jongens mee zouden nemen. Het leverde in ieder geval een grappig stukje tv op, op de zondagochtend.
Het hele gesprek in Business Class is hier terug te kijken. Of bekijk het fragment hieronder.
Partnerbijdrage
Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’
20:06Kijkers lovend over Antoinette Hertsenberg als vervanger van zieke Eva Jinek
17:50Talpa stopt voorlopig met realityserie Familie Gillis: Massa is Kassa