TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw schoof zondagochtend gezellig aan bij Harry Mens in het programma Business Class om het te hebben over zijn nieuwe programma Hotel Hollandia. Alleen wilde Harry het ergens anders over hebben.
Paul zag de vraag even niet aankomen.
Het nieuwe BNNVARA-programma Hotel Hollandia gaat deze week van start en dat is natuurlijk een goed moment voor Paul de Leeuw om wat promo te maken voor het programma. Maar Harry zou Harry niet zijn als hij het gesprek eens over een andere boeg zou gooien.
De presentator begon namelijk over dat Paul en zijn man homoseksueel zijn en dat dat ook invloed zou kunnen hebben op zijn beide zonen. Normaal gesproken heeft Paul wel zijn weerwoord klaar, maar deze vraag kwam nogal uit het niets. Hij zegt dan ook “Van wie heb je dat?”.
Paul neemt het met een korreltje zout en vervolgd dat zijn zoons beide met vriendinnetjes thuiskomen, maar dat het ook prima zou zijn als ze jongens mee zouden nemen. Het leverde in ieder geval een grappig stukje tv op, op de zondagochtend.
Het hele gesprek in Business Class is hier terug te kijken. Of bekijk het fragment hieronder.
Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?
11:05Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk