TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is een wat aparte combinatie: in Hotel Hollandia lopen echte mensen uit het nieuws rond in een hotel waarin komieken als Thomas van Luyn, Anniek Pheifer, Wimie Wilhelm en Samir Hassan als personeel werken.
BNNVARA belooft in een persbericht dat Hotel Hollandia een studioprogramma wordt dat satire, drama en talkshow combineert. Paul de Leeuw (61) ontvangt zijn gasten in de lobby en in de wellness kan worden ontspannen terwijl in de rest van het hotel zich hele andere zaken afspelen.
Het format van Hotel Hollandia doet in de verte denken aan PaPaul, dat De Leeuw van 2003 tot 2005 maakte. In dit destijds werkdagelijkse programma ontving hij gasten in een studio die zijn huis moest voorstellen. Ook deze show was een mix van spel, actualiteit en BN'ers.
Hotel Hollandia is vanaf zaterdag 23 september te zien om 21.30 uur op NPO 1.
Jamai Loman zal Maestro nooit vergeten: 'Het gevoel neem ik voor de rest van mijn leven mee'
09:51The Masked Singer komt met eenmalige Koningsdagspecial
08:58De TV van gisteren: NPO wint overtuigend op zaterdagavond
09:36De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'