TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is een wat aparte combinatie: in Hotel Hollandia lopen echte mensen uit het nieuws rond in een hotel waarin komieken als Thomas van Luyn, Anniek Pheifer, Wimie Wilhelm en Samir Hassan als personeel werken.
BNNVARA belooft in een persbericht dat Hotel Hollandia een studioprogramma wordt dat satire, drama en talkshow combineert. Paul de Leeuw (61) ontvangt zijn gasten in de lobby en in de wellness kan worden ontspannen terwijl in de rest van het hotel zich hele andere zaken afspelen.
Het format van Hotel Hollandia doet in de verte denken aan PaPaul, dat De Leeuw van 2003 tot 2005 maakte. In dit destijds werkdagelijkse programma ontving hij gasten in een studio die zijn huis moest voorstellen. Ook deze show was een mix van spel, actualiteit en BN'ers.
Hotel Hollandia is vanaf zaterdag 23 september te zien om 21.30 uur op NPO 1.
Geraldine Kemper en Eveline Stallaart blikken vooruit op Wie Is de Mol? 2026: 'Nog overweldigender dan op tv'
10:00Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland