TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is een wat aparte combinatie: in Hotel Hollandia lopen echte mensen uit het nieuws rond in een hotel waarin komieken als Thomas van Luyn, Anniek Pheifer, Wimie Wilhelm en Samir Hassan als personeel werken.
BNNVARA belooft in een persbericht dat Hotel Hollandia een studioprogramma wordt dat satire, drama en talkshow combineert. Paul de Leeuw (61) ontvangt zijn gasten in de lobby en in de wellness kan worden ontspannen terwijl in de rest van het hotel zich hele andere zaken afspelen.
Het format van Hotel Hollandia doet in de verte denken aan PaPaul, dat De Leeuw van 2003 tot 2005 maakte. In dit destijds werkdagelijkse programma ontving hij gasten in een studio die zijn huis moest voorstellen. Ook deze show was een mix van spel, actualiteit en BN'ers.
Hotel Hollandia is vanaf zaterdag 23 september te zien om 21.30 uur op NPO 1.
Partnerbijdrage
Slagveld bij de Publieke Omroep: iconische programma's sneuvelen
13:15Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
11:06Op deze datum keert The Connection terug op televisie
10:05De stembussen voor de Gouden Televizier-Ring 2026 gaan voor het eerst open
09:52De Reünie met Herman van der Zandt krijgt een nieuw seizoen