TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Gevaarlijkste Wegen start op 19 december op NPO 3. 9 BN'er-koppels durven het aan gevaarlijke wegen door onherbergzaam gebied te trotseren in Colombia, Turkije, Mexico en Oekraïne. Behalve de al genoemde mensen doen ook Frank van der Lende en Imanuelle Grives mee.
Laatstgenoemde is weer helemaal terug nadat ze twee jaar cel kreeg opgelegd omdat ze op grote schaal drugs dealde op een Belgisch muziekfestival. Grives is ook te zien in de nieuwe reeks van Ranking the Stars.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland
13:49Persoonlijke ervaring geeft diepgang aan GTST-rol van Cheyenne Löhnen: 'Ik draag dit thema altijd bij me'
12:20Tobias Camman en Stijn van Vliet ontdekken fine dining in FOMO Chefs
10:37Johan Derksen noemt programma Yvonne Coldeweijer 'foute keuze' van John de Mol