TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder anderen Armin van Buuren en Katja Schuurman zullen dit jaar te zien zijn in De Klassenavond, het nieuwe tv-programma van Rob Kamphues. Dat bevestigt Talpa Network na berichtgeving van het AD. "In dit nieuwe, vrolijke en ontroerende programma brengt SBS6 oude klasgenoten van bekende Nederlanders samen om de gedenkwaardige momenten van toen te herbeleven", aldus een woordvoerder.
Tv deskundige Tina Nijkamp bericht hierover op Instagram en noemt het nieuwe SBS6 programma een soort De Reünie. Ook weet zij dat Herman van der Zandt dit jaar voor KRO-NCRV De Reünie gaat presenteren. Zoals het een ware kijkcijferspecialist betaamt, maakt Tina er alvast een heuse kijkcijferwedstrijd van: “Herman vs. Rob, wie wint De Reünie battle?” aldus Nijkamp.
De Klassenavond zal vanaf het voorjaar te zien zijn bij SBS6.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond