TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eind vorig jaar konden we nog genieten van de kerstspecial van de familie Meiland maar de grote vraag is nu natuurlijk: wanneer zien we de bekende SBS6-gezichten weer terug op tv? Wanneer start het nieuwe seizoen van Chateau Meiland, dat de extra titel 'La dolce vita' heeft meegekregen?
Meilandjes gaan naar Italië
Martien, Erica, Montana en Maxime gaan voor een nieuw seizoen van Chateau Meiland naar Italië. Sterker nog: ze zijn daar zelfs al aangekomen en de start van dit avontuur verliep alles behalve rooskleurig voor Martien. Hij beleefde een horror-nacht in Milaan.
In die stad begint de zoektocht van de familie naar een vakantiehuis. Martien gaf eerder aan zijn hart te hebben verloren aan de bekende badplaats San Remo, onder andere bekend van het songfestival, dus daar zullen ze ongetwijfeld wat stulpjes gaan bezichtigen.
Toch is zijn stem niet allesbeslissend, zo gaf Maxime eerder aan: 'Mama is uiteindelijk de baas. Papa zegt al heel snel dat hij iets leuk vindt en mama kijkt toch wat kritischer.'
Chateau Meiland: la dolce vita is vanaf 17 maart iedere maandag om 20:30 uur te zien op SBS6
Partnerbijdrage
Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken
10:25Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien
09:46Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt begint
08:15Bartho Braat staat open voor comeback in GTST: 'Zou het best leuk vinden'
07:49De TV van gisteren: Renze, De Hanslers en Strijders vallen tegen op Mega Maandag