TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de beelden zijn ook de nieuw aangekondigde castleden te herkennen.
"Sleep er een goede deal uit voordat er straks helemaal niets meer te halen valt", klinkt het uit de mond van Claire (Tjitske Reidinga) wanneer blijkt dat de carrière van Martin (Peter Paul Muller) niet heel goed gaat en hij en Cheryl (Linda de Mol) nog steeds niet gescheiden zijn.
Ook acteur Kasper van Kooten zien we als de nieuwe buurman van Roelien (Lies Visschedijk): "Het is hier toch geen kinderboerderij", klinkt het. Roelien heeft zoals altijd wel een antwoord klaar. "Ja, brult u maar raak vanachter uw veilige hegje."
Check de hele video hieronder:
Gooische Vrouwen is vanaf zondag 27 oktober wekelijks te zien bij Videoland (met op de eerste dag twee afleveringen) en vanaf zondag 10 november iedere week op SBS6 om 20.30 uur.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:46Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park