TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de beelden zijn ook de nieuw aangekondigde castleden te herkennen.
"Sleep er een goede deal uit voordat er straks helemaal niets meer te halen valt", klinkt het uit de mond van Claire (Tjitske Reidinga) wanneer blijkt dat de carrière van Martin (Peter Paul Muller) niet heel goed gaat en hij en Cheryl (Linda de Mol) nog steeds niet gescheiden zijn.
Ook acteur Kasper van Kooten zien we als de nieuwe buurman van Roelien (Lies Visschedijk): "Het is hier toch geen kinderboerderij", klinkt het. Roelien heeft zoals altijd wel een antwoord klaar. "Ja, brult u maar raak vanachter uw veilige hegje."
Check de hele video hieronder:
Gooische Vrouwen is vanaf zondag 27 oktober wekelijks te zien bij Videoland (met op de eerste dag twee afleveringen) en vanaf zondag 10 november iedere week op SBS6 om 20.30 uur.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen