TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het vervolg zou volgend jaar op de buis moeten verschijnen.
"We gaan laten zien hoe de kinderen nu in het leven staan. Daar is zoveel vraag naar", verklapt documaakster Jessica Villerius zojuist aan het AD. Ruinerwold-zoon Israël is blij dat hij hiermee de kans krijgt om een andere kant van zichzelf te laten zien. "Daar staan we open voor. Niet terug naar het verleden, dat is geweest. Maar we willen best vertellen dat het goed met ons gaat."
Aan dat laatste is duidelijk geen woord gelogen. Afgelopen woensdag kwam nog naar buiten dat Israël precies twee jaar na het ontvluchten van zijn ouderlijk huis zijn propedeuse heeft gehaald aan de opleiding aan de Nederlandse Academie voor Beeldcreatie. Hij zit dan ook nog vol dromen: "Ik wil filmmaker worden. Ik vind het superleuk. Het zit in me, dat ben ik aan het ontdekken."
Ook met de jongste kinderen, die niet in beeld komen, gaat het beter. "De kinderen zijn herenigd, met z'n negenen. Ze zijn heel veel samen, hebben familieweekenden en er is iedere maand wel een verjaardag", vertellen Israel, Edino, Mar Jan en Jessica aan het AD. "De jongste kinderen vinden nu ook hun plek, maar kiezen ervoor om buiten de schijnwerpers te blijven. Daar steun ik ze in."
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'