TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een simpele oplossing is er niet. Een ding is zeker: als de meteoor en zijn geheel op de aarde klapt, is het gedaan met de mensheid.
NASA-baas Dan Truman (Billy Bob Thornton) zoekt in Armageddon naarstig naar een oplossing. Wat als het zou lukken de meteoor in kleine, ongevaarlijke stukken uit elkaar te laten klappen?
En hoe krijg je zoiets überhaupt voor elkaar? Dat mag olieboorexpert Harry Stamper (Bruce Willis) uit gaan vogelen.
Samen met een stel boorcollega's gaat hij de ruimte in. Hun doel: op de meteoor landen en er een gat in boren.
Vervolgens moeten ze er een bom in stoppen en maken dat ze wegkomen. Als die ontploft klapt de ruimterots namelijk in talloze kleine stukjes uiteen.
Bruce Willis is niet de enige grote naam in Armageddon. Ook bekende koppen als Liv Tyler, Ben Affleck en Owen Wilson komen voorbij.
Willis had zijn vraagtekens bij het verhaal dat regisseur Michael Bay had bedacht. Hij vroeg Bay of het niet logischer was om astronauten te leren boren, in plaats van olieboorexperts de ruimte in te sturen.
Het antwoord van de regisseur? "Hou je mond!"
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'
09:49Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis