TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een simpele oplossing is er niet. Een ding is zeker: als de meteoor en zijn geheel op de aarde klapt, is het gedaan met de mensheid.
NASA-baas Dan Truman (Billy Bob Thornton) zoekt in Armageddon naarstig naar een oplossing. Wat als het zou lukken de meteoor in kleine, ongevaarlijke stukken uit elkaar te laten klappen?
En hoe krijg je zoiets überhaupt voor elkaar? Dat mag olieboorexpert Harry Stamper (Bruce Willis) uit gaan vogelen.
Samen met een stel boorcollega's gaat hij de ruimte in. Hun doel: op de meteoor landen en er een gat in boren.
Vervolgens moeten ze er een bom in stoppen en maken dat ze wegkomen. Als die ontploft klapt de ruimterots namelijk in talloze kleine stukjes uiteen.
Bruce Willis is niet de enige grote naam in Armageddon. Ook bekende koppen als Liv Tyler, Ben Affleck en Owen Wilson komen voorbij.
Willis had zijn vraagtekens bij het verhaal dat regisseur Michael Bay had bedacht. Hij vroeg Bay of het niet logischer was om astronauten te leren boren, in plaats van olieboorexperts de ruimte in te sturen.
Het antwoord van de regisseur? "Hou je mond!"
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
