TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een simpele oplossing is er niet. Een ding is zeker: als de meteoor en zijn geheel op de aarde klapt, is het gedaan met de mensheid.
NASA-baas Dan Truman (Billy Bob Thornton) zoekt in Armageddon naarstig naar een oplossing. Wat als het zou lukken de meteoor in kleine, ongevaarlijke stukken uit elkaar te laten klappen?
En hoe krijg je zoiets überhaupt voor elkaar? Dat mag olieboorexpert Harry Stamper (Bruce Willis) uit gaan vogelen.
Samen met een stel boorcollega's gaat hij de ruimte in. Hun doel: op de meteoor landen en er een gat in boren.
Vervolgens moeten ze er een bom in stoppen en maken dat ze wegkomen. Als die ontploft klapt de ruimterots namelijk in talloze kleine stukjes uiteen.
Bruce Willis is niet de enige grote naam in Armageddon. Ook bekende koppen als Liv Tyler, Ben Affleck en Owen Wilson komen voorbij.
Willis had zijn vraagtekens bij het verhaal dat regisseur Michael Bay had bedacht. Hij vroeg Bay of het niet logischer was om astronauten te leren boren, in plaats van olieboorexperts de ruimte in te sturen.
Het antwoord van de regisseur? "Hou je mond!"
Partnerbijdrage
RTL heeft geen interesse in solo-overstap Wilfred Genee: ‘Alle drie of niemand’
09:01Emma Kok openhartig over nieuwe liefde bij Andy in de auto
08:47De TV van gisteren: Wolven bezorgt NPO 1 regelrechte kijkcijfernachtmerrie op primetime
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'