TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als een stel jonge criminelen de auto van politieagent Tom Brant (Jason Statham) probeert te stelen, slaan bij hem de stoppen volledig door. De geharde agent geeft de drie jongens een pak slaag waar de honden geen brood van lusten.
De media duiken als hongerige honden op dat incident. Het politiekorps komt er in de berichtgeving niet al te best vanaf.
Vandaar dat zijn superieuren wel even klaar zijn met Brant. Ze sturen hem naar huis met een simpele opdracht: houd je voorlopig alsjeblieft gedeisd.
Terwijl Tom rustig thuis zit, is er in het Londense politiewereldje geen sprake van rust. Een seriemoordenaar lijkt het voorzien te hebben op de sterke arm der wet.
De situatie wordt in Blitz zelfs zo nijpend dat zijn chefs Tom Brant smeken om weer aan het werk te gaan. Samen met zijn collega Nash (Paddy Considine) opent hij de jacht op de seriemoordenaar.
Jason Statham deed al zijn stunts in Blitz zelf. De ex-schoonspringer begint er zo langzamerhand spijt van te krijgen dat hij ooit heeft gezegd dat hij altijd zijn eigen stunts zal doen:
"Jaren geleden heb ik dat geroepen en sindsdien doe ik niet anders. In The Transporter deed ik al mijn eigen stunts. Nu wordt van me verwacht dat ik dat in elke film doe."
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'