TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Militair Frank Dux (Jean-Claude Van Damme) is de eerste westerse deelnemer aan de Kumite, een ondergronds vechtsporttoernooi in Hongkong.
De Kumite is een behoorlijk brute competitie, die berucht is vanwege het grote aantal doden en (zwaar)gewonden. Frank is al snel vrij succesvol, maar dan moet hij het opnemen tegen de regerende kampioen, de gevreesde Chong Li (Bolo Yeung).
Na een wat trage start biedt Bloodsport precies wat de titel doet vermoeden.
Geloof het of niet, maar Frank Dux bestaat echt: hij stoomde Jean-Claude Van Damme klaar voor zijn rol in Bloodsport. Hij beweert de eerste westerling te zijn die een Kumite-achtig toernooi wist te winnen.
Ook beweerde hij dat hij voor de CIA had gewerkt. Waarschijnlijk klopt er niks van zijn verhaal.
De CIA liet weten dat Dux nooit bij hen in dienst is geweest. Hij heeft wel bij de mariniers gezeten, maar was nooit in het buitenland gestationeerd, laat staan in Zuid-Oost Azië.
Daar komt bij dat zijn eigen vechtstijl, die hij Dux Ryu Ninjitsu noemt, niet echt bestaat en dat hij waarschijnlijk nog nooit heeft meegedaan aan een toernooi, laat staan dat hij er een gewonnen heeft.
Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?
09:15Dit zijn de allereerste beelden van Oogappeltje voor de Dorst