TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Militair Frank Dux (Jean-Claude Van Damme) is de eerste westerse deelnemer aan de Kumite, een ondergronds vechtsporttoernooi in Hongkong.
De Kumite is een behoorlijk brute competitie, die berucht is vanwege het grote aantal doden en (zwaar)gewonden. Frank is al snel vrij succesvol, maar dan moet hij het opnemen tegen de regerende kampioen, de gevreesde Chong Li (Bolo Yeung).
Na een wat trage start biedt Bloodsport precies wat de titel doet vermoeden.
Geloof het of niet, maar Frank Dux bestaat echt: hij stoomde Jean-Claude Van Damme klaar voor zijn rol in Bloodsport. Hij beweert de eerste westerling te zijn die een Kumite-achtig toernooi wist te winnen.
Ook beweerde hij dat hij voor de CIA had gewerkt. Waarschijnlijk klopt er niks van zijn verhaal.
De CIA liet weten dat Dux nooit bij hen in dienst is geweest. Hij heeft wel bij de mariniers gezeten, maar was nooit in het buitenland gestationeerd, laat staan in Zuid-Oost Azië.
Daar komt bij dat zijn eigen vechtstijl, die hij Dux Ryu Ninjitsu noemt, niet echt bestaat en dat hij waarschijnlijk nog nooit heeft meegedaan aan een toernooi, laat staan dat hij er een gewonnen heeft.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'