TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Militair Frank Dux (Jean-Claude Van Damme) is de eerste westerse deelnemer aan de Kumite, een ondergronds vechtsporttoernooi in Hongkong.
De Kumite is een behoorlijk brute competitie, die berucht is vanwege het grote aantal doden en (zwaar)gewonden. Frank is al snel vrij succesvol, maar dan moet hij het opnemen tegen de regerende kampioen, de gevreesde Chong Li (Bolo Yeung).
Na een wat trage start biedt Bloodsport precies wat de titel doet vermoeden.
Geloof het of niet, maar Frank Dux bestaat echt: hij stoomde Jean-Claude Van Damme klaar voor zijn rol in Bloodsport. Hij beweert de eerste westerling te zijn die een Kumite-achtig toernooi wist te winnen.
Ook beweerde hij dat hij voor de CIA had gewerkt. Waarschijnlijk klopt er niks van zijn verhaal.
De CIA liet weten dat Dux nooit bij hen in dienst is geweest. Hij heeft wel bij de mariniers gezeten, maar was nooit in het buitenland gestationeerd, laat staan in Zuid-Oost Azië.
Daar komt bij dat zijn eigen vechtstijl, die hij Dux Ryu Ninjitsu noemt, niet echt bestaat en dat hij waarschijnlijk nog nooit heeft meegedaan aan een toernooi, laat staan dat hij er een gewonnen heeft.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
09:30Schema eerste halve finale Eurovisie Songfestival 2026
09:22Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
09:16Dit is waarom er op maandag 27 april 2026 geen nieuwe aflevering van Kopen Zonder Kijken is
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
