TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Militair Frank Dux (Jean-Claude Van Damme) is de eerste westerse deelnemer aan de Kumite, een ondergronds vechtsporttoernooi in Hongkong.
De Kumite is een behoorlijk brute competitie, die berucht is vanwege het grote aantal doden en (zwaar)gewonden. Frank is al snel vrij succesvol, maar dan moet hij het opnemen tegen de regerende kampioen, de gevreesde Chong Li (Bolo Yeung).
Na een wat trage start biedt Bloodsport precies wat de titel doet vermoeden.
Geloof het of niet, maar Frank Dux bestaat echt: hij stoomde Jean-Claude Van Damme klaar voor zijn rol in Bloodsport. Hij beweert de eerste westerling te zijn die een Kumite-achtig toernooi wist te winnen.
Ook beweerde hij dat hij voor de CIA had gewerkt. Waarschijnlijk klopt er niks van zijn verhaal.
De CIA liet weten dat Dux nooit bij hen in dienst is geweest. Hij heeft wel bij de mariniers gezeten, maar was nooit in het buitenland gestationeerd, laat staan in Zuid-Oost Azië.
Daar komt bij dat zijn eigen vechtstijl, die hij Dux Ryu Ninjitsu noemt, niet echt bestaat en dat hij waarschijnlijk nog nooit heeft meegedaan aan een toernooi, laat staan dat hij er een gewonnen heeft.
Opvallend moment in Married at First Sight: Joyce scheert de rug van Nick
13:16Lachen: Jan Smit verkleedt zich als dino en verrast leerlingen tijdens examenstunt
13:13Kim Kötter afgemaakt in Vandaag Inside: 'Misselijkmakend'
12:22Krijgt Urk! een vijftiende seizoen?
10:30Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Haantjes te zien