TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wanneer carrièrekansen en gezinsleven botsen, verandert het dagelijkse leven in Cheaper by the Dozen al snel in een vrolijke chaos die iedereen op scherp zet.
Tom (Steve Martin) en Kate Baker (Bonnie Hunt) zijn ouders van twaalf kinderen en proberen hun drukke gezinsleven in balans te houden.
Het gezin verhuist naar de grote stad als Tom daar zijn droombaan als footballcoach vindt. Kate ziet ook een droom in vervulling gaan: haar boek wordt gepubliceerd. Als ze op promotietoer gaat, moet Tom in zijn eentje proberen het gigantische gezin bij elkaar te houden.
De kinderen reageren ieder op hun eigen manier op de veranderingen, wat leidt tot flink wat chaos.
Voor hun rollen in Cheaper by the Dozen konden Steve Martin en Bonnie Hunt weinig inspiratie halen uit hun privélevens. Ze hadden allebei (nog) geen kinderen tijdens de opnamen.
Martin werd jaren later wel vader: in februari 2013 kreeg hij op 67-jarige leeftijd zijn eerste kind met zijn vrouw Anne Stringfield, die toen 41 was.
Cheaper by the Dozen is op zaterdag 28 februari 2026 om 22:30 uur te zien op Comedy Central.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari
22:09Shorttracker Jens van 't Wout wint goud in ongelooflijk spannende finale
21:51Shorttracker Xandra Velzeboer maakt favorietenrol op 500 meter waar: GOUD!
20:44Ferry Doedens reageert na ophef over ‘heftige’ trailer Ferry Lost
15:01De eerste beelden van het nieuwe seizoen Urk! zijn verschenen