TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Volgens de castleden lijkt dat gelukkig niet uitgesloten, vertellen ze aan ons.
Op de vraag of ZOOP: De Reünie naar meer smaakt heeft Juliette van Ardenne een duidelijk antwoord: “De deur staat zeker open.”
Wie ook wel te spreken is over een vervolg - bijvoorbeeld in de vorm van een film - is Ewout Genemans. “Door deze reünie hebben we ons wel beseft hoe leuk het is om weer bij elkaar te komen. Als het ooit van een vervolg komt dan zou ik dat heel leuk vinden.”
Patrick Martens zou dan in ieder geval ook weer van de partij zijn. “Als ik nog een keer met deze club mensen een avontuur zou mogen beleven, zou ik dat wel heel leuk vinden.”
Waar een eventuele nieuwe film over zou moeten gaan wordt nog even aan de verbeelding overgelaten. “We fantaseren daar wel eens over, maar er is nog niets concreet”, aldus Juliette.
ZOOP: De Reünie is vanaf nu te zien op Videoland. Alle afleveringen en films van de populaire jeugdserie zijn ook te bekijken bij de streamingdienst.
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie
Back to the Future geldt als een van de grootste klassiekers uit de jaren 80.
