TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Rechercheur John Hobbes (Denzel Washington) is er getuige van: de executie van seriemoordenaar Edgar Reese (Elias Koteas).
Nu hij dood is, is het werk eindelijk gedaan. De rust kan terugkeren in de stad. Dat zou je denken, maar het loopt in Fallen anders. Na de dood van Reese gaan de moorden door; en steeds in de stijl van de geëxecuteerde seriemoordenaar.
Als Hobbes dan ook steeds mensen het deuntje hoort fluiten dat Reese floot voor hij het loodje liet, weet hij het zeker. Reese' lichaam is misschien wel dood, zijn geest is nog springlevend. En die hopt volgens Hobbes nu van lichaam naar lichaam om door te gaan met moorden. Maar ja, hoe bewijs je dat? En hoe kom je van zo'n moordgeest af?
Om zich voor te bereiden op zijn rol in Fallen liep Denzel Washington een tijdje met rechercheurs van moordzaken mee. Zo leerde hij een luguber trucje.
Veel agenten van moordzaken hebben altijd een extra paar schoenen in hun auto staan. Zijn begeleiders legden Washington uit waarom: tijdens hun werk komt het nogal eens voor dat ze bloed op hun schoenen krijgen. Het is dus geen overbodige luxe om een paar schone stappers achter de hand te hebben.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Hunted, MasterChef Australië, The Mothman Prophecies
11:09Lone van Roosendaal voedt de hoop op terugkeer Richard van Nooten in GTST
10:13Shownieuws-verslaggever geschrokken van 'dreigende' chauffeur Jan Smit: 'Wij moesten echt opzij springen'
09:41Beelden van koningin Máxima en prinses Alexia op ADE vliegen de wereld over
08:57De TV van gisteren: kijkers laten massaal van zich horen na start Hitster en Nederlands Domste op Super Saturday