TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Rechercheur John Hobbes (Denzel Washington) is er getuige van: de executie van seriemoordenaar Edgar Reese (Elias Koteas).
Nu hij dood is, is het werk eindelijk gedaan. De rust kan terugkeren in de stad.
Dat zou je denken, maar het loopt in Fallen anders. Na de dood van Reese gaan de moorden door; en steeds in de stijl van de geëxecuteerde seriemoordenaar.
Als Hobbes dan ook steeds mensen het deuntje hoort fluiten dat Reese floot voor hij het loodje liet, weet hij het zeker. Reese' lichaam is misschien wel dood, zijn geest is nog springlevend.
En die hopt volgens Hobbes nu van lichaam naar lichaam om door te gaan met moorden. Maar ja, hoe bewijs je dat? En hoe kom je van zo'n moordgeest af?
Om zich voor te bereiden op zijn rol in Fallen liep Denzel Washington een tijdje met rechercheurs van moordzaken mee. Zo leerde hij een luguber trucje.
Veel agenten van moordzaken hebben altijd een extra paar schoenen in hun auto staan. Zijn begeleiders legden Washington uit waarom: tijdens hun werk komt het nogal eens voor dat ze bloed op hun schoenen krijgen.
Het is dus geen overbodige luxe om een paar schone stappers achter de hand te hebben.
De TV van gisteren: Zomergasten dooft als nachtkaars uit en Mi Dushi blijft matig scoren
06:47Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, Murder on the Orient Express
11:47Komt The Voice: Celebrity ook naar Nederland?
10:00René en Natasja Froger laten niets onbesproken in Mi Dushi: Wat Is Dan Liefde: 'Wij zijn een open boek'
09:55B&B Vol Liefde-sterren Eline en Timothy zoeken elkaar op op Ibiza: 'Wat een verrassing!'