TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Gloria Grahame (Annette Bening) was ooit een grote Hollywoodster. Nu zit haar carièrre in het slop, al hoopt ze dat een theatertour daar verandering in gaat brengen.
Haar leven buiten de schermen is al bijna net zo dramatisch als dat van het personage dat ze op het toneel vertolkt. Dan ontmoet ze de veel jongere Peter Turner (Jamie Bell), een groot fan van haar. Ze beginnen een gepassioneerde relatie en zien hun gezamenlijke toekomst rooskleurig in. Hun romance kent pieken en dalen.
Gloria draagt nogal wat bagage met zich mee en ook Peter heeft zo zijn issues. Hun hervonden levenslust wordt in Film Stars Don't Die in Liverpool pas echt op de proef gesteld als Gloria ziek blijkt te zijn.
Film Stars Don't Die in Liverpool is gebaseerd op de autobiografie van Peter Turner. Hij schrijft hierin over zijn relatie met de Oscarwinnende Amerikaanse actrice Gloria Grahame in het Liverpool van de jaren 70.
De echte Peter Turner is kort te zien in Film Stars Don't Die in Liverpool. Hij heeft een cameo als Jack, een toneelmanager, die stoelen tevoorschijn haalt voordat Peter en Gloria Romeo en Julia opvoeren.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen