TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
First Blood is het begin van een reeks Rambo-films en tevens de beste. Sylvester Stallone speelt een Vietnameveteraan die in de cel belandt. Daar komen zijn oorlogstrauma's opborrelen.
Vietnamveteraan John Rambo (Sylvester Stallone) komt in First Blood naar het stadje Hope in de staat Washington om een oude legermaat op te zoeken. Hij bereikt zijn huis nooit: de plaatselijke sheriff pakt Rambo op en begint hem te vernederen.
Dat had hij beter niet kunnen doen. Rambo ontsnapt en begint vanuit de heuvels rond Hope een heus guerillaoffensief tegen de sheriff en zijn manschappen.
Bij het filmen van die ontsnappingspoging was Sly iets te enthousiast: hij deelde een elleboogstoot uit en brak per ongeluk de neus van een stuntman. Stallone was overigens bijzonder kritisch over zijn eigen acteerwerk in First Blood. Toen hij de eerste versie van de film zag, probeerde hij de productie terug te kopen en te vernietigen. Zover kwam het gelukkig niet.
Sterker nog: First Blood was de eerste in een reeks van vijf Rambo-films. Er zijn plannen voor een tv-serie rond John Rambo. Wanneer Rambo: New Blood te zien zal zijn, is nog niet bekend.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:31Dit is de startdatum van het tweede seizoen van De Hanslers
20:10Dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van B&B Vol Liefde
19:57Dit is de cast van de nieuwe Baantjer-serie
16:37Vriend van veelbesproken Anouk uit De Bondgenoten laat via Mercedes van zich horen