TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Beste remedie tegen een gebroken hart? Een vakantie naar een zonnig oord en ijskoude cocktails. Dat is precies wat Peter (Jason Segel) doet wanneer hij wordt gedumpt door Sarah (Kristen Bell).
Wat echter niet helpt tegen zijn liefdesverdriet in Forgetting Sarah Marshall, is dat hij zijn ex tegen het lijf loopt. Die blijkt in hetzelfde hotel te zitten.
Tot overmaat van ramp heeft Sarah ook nog haar nieuwe vlam bij zich: succesvolle Britse Rockster Aldous Snow (Russell Brand).
Terwijl Peter zwelgt in zelfmedelijden komt hij de mooie hotelreceptioniste Rachel (Mila Kunis) tegen. Ze ziet zijn verdriet en geeft hem een upgrade naar een luxe suite.
Hoewel hij Sarah en de ietwat aparte Aldous constant tegen het lijf loopt, voelt hij zich steeds meer de oude. Het lukt hem zelfs te flirten met de knappe receptioniste.
In 2010 verscheen een spin-off van Forgetting Sarah Marshall over Russell Brands personage Aldous Snow, genaamd Get Him to the Greek.
Jonah Hill speelt een talentenscout die de excentrieke drugverslaafde rockster moet begeleiden naar een optreden.
Jonah Hill had ook een kleine bijrol in Forgetting Sarah Marshall als ober. In Get Him to the Greek speelt hij dus een ander personage.
Jasper Demollin vertrekt bij De FOMO Show
10:13Nieuwe look voor papa Pim van Een Huis Vol Emigreert-familie Verleg
10:00Jaap Jongbloed is ondanks stoppen Het Mooiste Meisje nog niet klaar met tv: 'Dit is geen afscheidsinterview'
09:45Özcan Akyol eerste gast van Griet Op de Beeck in Zomergasten
08:44Concert at Sea-concert van Suzan en Freek binnenkort op NPO1 te zien