TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Deze zomer hoef jij je niet te vervelen. Plof gewoon op de bank, pak wat popcorn erbij en geniet van de beste Hollywoodfilms op Paramount Network. Wij nemen het overzicht voor de komende twee weken met je door.
Of je nu op zoek bent naar spanning, romantiek of avontuur, Paramount Network stelt geen enkele filmliefhebber teleur.
De populaire tv-zender trapt vanavond dan ook direct goed af met de spannende en vooral waargebeurde thriller Argo. Deze film met Ben Affleck begint op het hoogtepunt van de Iraanse revolutie van 1979. Militanten bestormen de Amerikaanse ambassade in Teheran en gijzelen daar 52 mensen. Tijdens deze aanval slagen er echter zes Amerikanen erin te ontsnappen en onder te duiken in het huis van de Canadese ambassadeur.
Het zal slechts een kwestie van tijd zijn voordat de woedende demonstranten het zestal ontdekken. Toch laat CIA-agent Tony Mendez (Ben Affleck) dat niet zomaar gebeuren. Hij laat de zes zich voordoen als Canadese filmmakers die in Iran op zoek zijn naar geschikte locaties voor de sciencefictionfilm Argo. Om dat verhaal geloofwaardig te maken, zet hij een volledige nep-film op met alles erop en eraan.
Als de beschrijving van deze film je al goed in de oren klinkt, lees dan vooral nog even door. De komende twee weken dompel je je sowieso onder in de glans en glitter van de beste Hollywoodfilms. Pak je agenda er dus snel bij en genieten maar.
Al deze films zijn te zien op Paramount Network. Deze tv-zender is te vinden op Ziggo-kanaal 16 en KPN-kanaal 13.
Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’