TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Guardians of the Galaxy worden ingehuurd door een ruimteras om een ??monster te vernietigen. Die heeft het voorzien op hun waardevolle batterijen. Peter Quill (Chris Pratt), Gamora (Zoe Zaldana), Drax (Dave Bautista), Rocket (Bradley Cooper) en Baby Groot (Vin Diesel) verslaan het monster. Klus geklaard, maar dan gaat het alsnog mis. Rocket steelt een paar batterijen en nu worden ze zelf aangevallen door het volk waar ze net voor hadden gewerkt.
De Guardians storten neer op een onbekende planeet. Daar ontmoeten ze Ego (Kurt Russel), die beweert de vader van Quill te zijn. Ego nodigt Quill uit om op zijn planeet te blijven voor een bezoek. Hij gaat met Gamora en Drax mee terwijl de rest achterblijft om hun ruimtevaartuig te repareren. Ondertussen zijn de Guardians in The Guardians of the Galaxy Vol. 2 nog niet veilig, er wordt nog steeds naar ze gezocht.
Toen regisseur James Gunn het script voor The Guardians of the Galaxy Vol. 2 aan het schrijven was en het idee voorstelde Ego erin te verwerken, vertelde Marvel hem dat ze niet de rechten op het personage hadden. Omdat de rechten behoorden tot 20th Century Fox, moest hij hen vragen of hij het personage mocht gebruiken. Gelukkig stemde Fox ermee in om Marvel Ego te geven.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij