TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Guardians of the Galaxy worden ingehuurd door een ruimteras om een ??monster te vernietigen. Die heeft het voorzien op hun waardevolle batterijen. Peter Quill (Chris Pratt), Gamora (Zoe Zaldana), Drax (Dave Bautista), Rocket (Bradley Cooper) en Baby Groot (Vin Diesel) verslaan het monster. Klus geklaard, maar dan gaat het alsnog mis. Rocket steelt een paar batterijen en nu worden ze zelf aangevallen door het volk waar ze net voor hadden gewerkt.
De Guardians storten neer op een onbekende planeet. Daar ontmoeten ze Ego (Kurt Russel), die beweert de vader van Quill te zijn. Ego nodigt Quill uit om op zijn planeet te blijven voor een bezoek. Hij gaat met Gamora en Drax mee terwijl de rest achterblijft om hun ruimtevaartuig te repareren. Ondertussen zijn de Guardians in The Guardians of the Galaxy Vol. 2 nog niet veilig, er wordt nog steeds naar ze gezocht.
Toen regisseur James Gunn het script voor The Guardians of the Galaxy Vol. 2 aan het schrijven was en het idee voorstelde Ego erin te verwerken, vertelde Marvel hem dat ze niet de rechten op het personage hadden. Omdat de rechten behoorden tot 20th Century Fox, moest hij hen vragen of hij het personage mocht gebruiken. Gelukkig stemde Fox ermee in om Marvel Ego te geven.
Jochem Uytdehaage houdt tijdens de Olympische Spelen zijn hart vast: 'Er kan altijd iemand verrassen'
09:55Bij Ons op het Kamp-sterren schitteren in nieuwe realityserie over reizigersvrouwen
09:40Jurre Geluk gaat deze nieuwe realityshow presenteren
09:30De TV van gisteren: 3 miljoen kijkers genieten van de broers Van 't Wout die zilver en brons winnen op de Olympische Winterspelen
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter