TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De stad Pittsburgh is in rep en roer als een sluipschutter in een parkeergarage vijf mensen doodschiet. De politie heeft al snel een verdachte te pakken: ex-militair James Barr.
Tijdens het verhoor zwijgt Barr in alle talen. Het enig dat hij loslaat is een briefje met daarop de tekst ‘Haal Jack Reacher’. En warempel: niet veel later verschijnt de al jaren spoorloze Reacher (Tom Cruise) ten tonele. Hij ziet het alleen niet zo zitten om Barr te helpen. Jaren geleden heeft Reacher hem in Irak al eens opgepakt. Barr had toen een slachting aangericht die erg veel lijkt op wat in de parkeergarage gebeurd is.
Naarmate Jack Reacher vordert, krijgt Reacher steeds meer het idee dat er iets niet in de haak is. Hij besluit toch dieper in Barrs zaak te duiken. Dat doet hij op zíjn manier, dus met het nodige geweld. Reacher heeft lak aan de wet én aan een degelijke bewijsvoering. Het gaat hem erom dat de waarheid boven tafel komt. Daar moet alles voor wijken.
Met Jack Reacher verfilmde regisseur Christopher McQuarrie het boek One Shot van Lee Child. Child schreef tot nu toe 26 boeken over Jack Reacher. In 2016 kroop Tom Cruise in Jack Reacher: Never Go Back voor de tweede keer in de huid van Reacher. Dat is meteen de laatste keer: in november 2018 maakte Lee Child bekend dat hij Tom Cruise toch echt te klein vond om Reacher te spelen, die in de boeken bijna twee meter lang is. Tom Cruise is 1,70 meter.
Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion
19:47Daan Schuurmans als ambitieuze koopman en Malou Gorter als barones in Grand Hotel aan Zee