TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De stad Pittsburgh is in rep en roer als een sluipschutter in een parkeergarage vijf mensen doodschiet. De politie heeft al snel een verdachte te pakken: ex-militair James Barr.
Tijdens het verhoor zwijgt Barr in alle talen. Het enig dat hij loslaat is een briefje met daarop de tekst ‘Haal Jack Reacher’. En warempel: niet veel later verschijnt de al jaren spoorloze Reacher (Tom Cruise) ten tonele. Hij ziet het alleen niet zo zitten om Barr te helpen. Jaren geleden heeft Reacher hem in Irak al eens opgepakt. Barr had toen een slachting aangericht die erg veel lijkt op wat in de parkeergarage gebeurd is.
Naarmate Jack Reacher vordert, krijgt Reacher steeds meer het idee dat er iets niet in de haak is. Hij besluit toch dieper in Barrs zaak te duiken. Dat doet hij op zíjn manier, dus met het nodige geweld. Reacher heeft lak aan de wet én aan een degelijke bewijsvoering. Het gaat hem erom dat de waarheid boven tafel komt. Daar moet alles voor wijken.
Met Jack Reacher verfilmde regisseur Christopher McQuarrie het boek One Shot van Lee Child. Child schreef tot nu toe 26 boeken over Jack Reacher. In 2016 kroop Tom Cruise in Jack Reacher: Never Go Back voor de tweede keer in de huid van Reacher. Dat is meteen de laatste keer: in november 2018 maakte Lee Child bekend dat hij Tom Cruise toch echt te klein vond om Reacher te spelen, die in de boeken bijna twee meter lang is. Tom Cruise is 1,70 meter.
Partnerbijdrage
Nicolette Kluijver deelt hoopvol nieuws over gezondheid
13:38Eerste beelden van The Voice of Holland beloven veel goeds
12:51Deze BN'ers doen mee aan De Quiz van het Jaar met Linda de Mol
11:52René van der Gijp ziet eerste beelden van De Geur van Succes met Sylvie Meis: ‘Dit is echt heel erg’
10:18Nieuw seizoen No Way Back VIPS ook te zien op Videoland