TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Night at the Museum beleefde suppoost Larry Daley knotsgekke avonturen in het Museum of Natural History in New York. De museumstukken daar kwamen ’s nachts tot leven.
In dit vervolg gaan die museumstukken verhuizen. Ze laten New York achter zich voor een plekje in de opslag van het Smithsonian-museum in Washington. Nachtwaker Larry (Ben Stiller) verkast mee. Zo’n nieuwe werkplek is altijd spannend. Zouden de museumstukken in het Smithsonian na sluitingstijd ook tot leven komen? Larry heeft geen idee.
Larry’s oude vrienden gaan ’s nachts inderdaad weer lekker aan de wandel. En ze zijn niet de enigen. Ook types als de farao Kahmunrah (Hank Azaria), Ivan de Verschrikkelijke (Christopher Guest), Napoleon (Alain Chabat) en Al Capone (Jon Bernthal) komen tot leven. Kortom: het is een drukte van jewelste.
Dat viertal heeft in Night at the Museum: Battle of the Smithsonian weinig goeds in de zin. Lukt het Larry en zijn oude museumvrienden om hun snode plannen te verijdelen?
Shawn Levy scoorde met Night at the Museum: Battle of the Smithsonian een primeur. Hij regisseerde de eerste film die in het Smithsonian is opgenomen. Toen hij eenmaal toestemming had om daar te filmen, waren de curatoren heel behulpzaam. Ze vertelden graag over de personages die Levy in zijn film wilde gebruiken.
Ben Stiller vertelde in een interview dat het museum tijdens een deel van de opnames gewoon open was. Cast en crew moesten om de museumbezoekers heen werken.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'