TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als de gevaarlijke kapitein Barbossa (Geoffrey Rush) de dochter van de gouverneur ontvoert, roept haar vriend Will (Orlando Bloom) de hulp in van piratenheld Jack Sparrow (Johnny Depp).
Will en Jack weten niet dat er een vloek rust op hun tegenstanders: de bemanning van piratenschip The Black Pearl begeeft zich in een schemergebied tussen leven en dood. Alleen het bloed van de Elizabeth (Keira Knightley) zou de vloek kunnen opheffen. De spookpiraten geven zich niet zomaar gewonnen.
De acteur die in 2008 nog werd verkozen tot sexiest man alive onderging een ware metamorfose voor deze rol. Met pikzwarte eyeliner, wilde lange haren, een stel gouden tanden, een hoofddoek en een baard is de doorgaans knappe Johnny Depp in deze Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl bijna onherkenbaar.
Johnny Depp heeft gezegd dat hij zijn personage op Rolling Stone Keith Richards baseerde: "Ik besefte dat de piraten van de achttiende eeuw eigenlijk de rocksterren waren van hun tijd. Dus ik dacht: wie is de grootste rockster aller tijden? Voor mij is dat Keith Richards", vertelde Johnny aan de BBC. "Keith is zelf een soort piraat. Ik bewonder hem al jaren."
NET5 dompelt zich onder in de wereld van crime
11:20Wanneer begint het tweede seizoen van Ons Kent Ons?
10:49Video: Anouk en Salar botsen in De Bondgenoten: ’Knettergek'
09:44Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op vrijdag
08:14Guido Weijers keert terug naar SBS6 voor oudejaarsconference 2026