TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wie zich zo'n orgaan niet kan veroorloven, kan fabrikant The Union in termijnen betalen. Mocht je dan nog steeds niet betalen, dan heb je een probleem.
Als je niet over de brug komt, krijg je de repo men van The Union achter je aan. Een soort deurwaarders die het kunstmatige orgaan terug komen halen. Zij nemen geen halve maatregelen. Een Repo Man snijdt wanbetalers zonder pardon open en neemt het orgaan in kwestie doodleuk mee.
Remy (Jude Law) is zo'n repo man. Als zijn rikketik het begeeft, krijgt hij een kunsthart van de zaak. Remy en zijn vrouw (Carice van Houten) merken al snel dat zelfs voor hen een orgaan van The Union niet gratis is. Remy mist een paar betalingen en krijgt prompt collega Jake (Forest Whitaker) achter zich aan.
Hoewel zijn vrouw hem niet kan (of wil) helpen, staat Remy er niet alleen voor. Beth (Alice Braga) zit min of meer in hetzelfde schuitje. Alleen heeft zij een lijf vol kunstorganen, maar nog wel haar eigen hart. Samen moeten ze Jake en zijn collega's van zich af zien te houden.
Repo Men is gebaseerd op het boek Repossession Mambo van Eric Garcia. Samen met Garrett Lerner bewerkte Garcia zijn boek tot filmscript.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Kijkers kritisch op eerste aflevering van De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
07:00GTST Spoilers - maandag 1 t/m donderdag 4 december 2025
06:47Vanavond op TV: Vier handen op één buik, MasterChef Australië: Dessert masters, I, Robot
21:56Kijkers gaan los over eerste aflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa
21:05Bijzondere ode aan Joost Prinsen in Met het Mes op Tafel: 'Hij keek nog altijd'