TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een oud Sovjet-ruimtestation stort neer in een New Yorkse metrotunnel. Chaos alom.
Een neergestort ruimtestation zorgt op zichzelf al voor de nodige rommel, maar dit is nog wel even een tandje erger. Aan boord van het gevaarte bevinden zich talloze vleesetende spinnen. Oeps.
Die beesten zijn gewend aan de ruimte, dus ze kunnen tegen een stootje. Sterker nog: op aarde groeien ze als kool en zaaien ze dood en verderf. Reden genoeg om de achtpotige monsters zo snel mogelijk uit de weg te ruimen zou je denken. Kolonel Jenkins (William Hope) en de Russische wetenschapper Dr. Darnoff (Pete Lee-Wilson) zien dat anders.
Zij willen de Spiders als wapen gebruiken. Aan Jason (Patrick Muldoon) en zijn vrouw Rachel (Christa Campbell) om deze gevaarlijke gekken – én de spinnen – te stoppen.
Hoofdrolspeler Patrick Muldoon laat in Spiders zien dat hij wel weet hoe hij een spin aanpakt. Logisch ook: het is niet de eerste keer dat hij met dit bijltje hakt. In 2007 had hij het in de film Ice Spiders ook al aan de stok met een horde bloeddorstige spinnen.
Zien: De nieuwe trailer van Moedermaffia seizoen 3 vol humor en verdriet
10:00Chantal Janzen tipte Edson da Graça als medepresentator The Voice of Holland: 'Vind hem echt goed'
08:16De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-Hans probeert in ondergoed de dames te imponeren met zijn tattoos
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, The voice of Holland, A Day to Die
19:11Dennis van der Geest verlengt contract bij Talpa