TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een oud Sovjet-ruimtestation stort neer in een New Yorkse metrotunnel. Chaos alom.
Een neergestort ruimtestation zorgt op zichzelf al voor de nodige rommel, maar dit is nog wel even een tandje erger. Aan boord van het gevaarte bevinden zich talloze vleesetende spinnen. Oeps.
Die beesten zijn gewend aan de ruimte, dus ze kunnen tegen een stootje. Sterker nog: op aarde groeien ze als kool en zaaien ze dood en verderf. Reden genoeg om de achtpotige monsters zo snel mogelijk uit de weg te ruimen zou je denken. Kolonel Jenkins (William Hope) en de Russische wetenschapper Dr. Darnoff (Pete Lee-Wilson) zien dat anders.
Zij willen de Spiders als wapen gebruiken. Aan Jason (Patrick Muldoon) en zijn vrouw Rachel (Christa Campbell) om deze gevaarlijke gekken – én de spinnen – te stoppen.
Hoofdrolspeler Patrick Muldoon laat in Spiders zien dat hij wel weet hoe hij een spin aanpakt. Logisch ook: het is niet de eerste keer dat hij met dit bijltje hakt. In 2007 had hij het in de film Ice Spiders ook al aan de stok met een horde bloeddorstige spinnen.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'