TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het is de zomer van 1959 en in het plaatsje Castle Rock zijn vier jongens van twaalf zich stierlijk aan het vervelen. Tot ze het gerucht opvangen dat er in de bossen in de buurt het lijk van een vermiste jongen uit de buurt zou liggen.
De vrienden besluiten mrt zijn allen het lijk te gaan zoeken. Het wordt een zoektocht die hun levens voorgoed zal veranderen in deze film gebaseerd op een kort verhaal van Stephen King.
Regisseur Rob Reiner had een speciale vertoning geregeld voor Stephen King. Toen de film afgelopen was, bleef King voor zich uit staren. Na een tijdje stond hij op en verliet de zaal. Later kwam hij terug en vertelde Reiner dat deze film de beste bewerking van zijn werk was die hij ooit had gezien.
Het was oorspronkelijk de bedoeling dat Michael Jackson een cover van het nummer 'Stand By Me' zou opnemen. Rob Reiner vond het origineel uiteindelijk geschikter voor de film. Door het succes van de film, kwam het nummer van Ben E. King opnieuw hoog in diverse hitlijsten.
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)