TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wat geef je iemand die alles al heeft?
Nicholas Van Orton (Michael Douglas) is rijk, machtig en succesvol. Doordat hij altijd met zijn werk bezig is, staat zijn privéleven er minder florissant voor. Als hij 48 wordt, begint hij daar ineens over na te denken. Nicholas' vader pleegde namelijk op die leeftijd zelfmoord.
Van zijn broer Conrad (Sean Penn) krijgt hij een vreemd verjaardagscadeau: deelname aan het reallifespel The Game. Dat spel zal Nicholas' leven volgens Conrad voorgoed veranderen. Als hij mee mag doen tenminste. Bij de medische en psychologische tests die aan het spel voorafgaan, krijgt Nicholas te horen dat hij niet geschikt is voor deelname.
Jammer. Of is die afwijzing al onderdeel van het spel?
Het duurt niet lang voor dat laatste het geval blijkt te zijn. Nicholas zit midden in The Game. En hoe. Het spel heeft gevolgen voor alle onderdelen van Nicholas' leven. Privé, zakelijk, familie, niks is veilig.
Hoe langer het spel duurt, hoe minder grip Nicholas op de zaak heeft. Zijn leven begint hem door de vingers te glippen. Niets is meer wat het lijkt. Of toch wel?
Partnerbijdrage
Dit is de verbijsterende winnaar van The Tribute: Battle of the Bands 2025
10:26Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'