TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wat geef je iemand die alles al heeft?
Nicholas Van Orton (Michael Douglas) is rijk, machtig en succesvol. Doordat hij altijd met zijn werk bezig is, staat zijn privéleven er minder florissant voor. Als hij 48 wordt, begint hij daar ineens over na te denken. Nicholas' vader pleegde namelijk op die leeftijd zelfmoord.
Van zijn broer Conrad (Sean Penn) krijgt hij een vreemd verjaardagscadeau: deelname aan het reallifespel The Game. Dat spel zal Nicholas' leven volgens Conrad voorgoed veranderen. Als hij mee mag doen tenminste. Bij de medische en psychologische tests die aan het spel voorafgaan, krijgt Nicholas te horen dat hij niet geschikt is voor deelname.
Jammer. Of is die afwijzing al onderdeel van het spel?
Het duurt niet lang voor dat laatste het geval blijkt te zijn. Nicholas zit midden in The Game. En hoe. Het spel heeft gevolgen voor alle onderdelen van Nicholas' leven. Privé, zakelijk, familie, niks is veilig.
Hoe langer het spel duurt, hoe minder grip Nicholas op de zaak heeft. Zijn leven begint hem door de vingers te glippen. Niets is meer wat het lijkt. Of toch wel?
Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'
11:18Koen Pieter van Dijk wist niet wie tegenstander Vincent Visser was in Boxing stars
10:36Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'
09:56Linda de Mol twijfelt over einde Gooische vrouwen: 'Stoppen als mensen het nog leuk vinden'
09:33De TV van gisteren: 2 voor 12 klopt Slimste mens vlak voor finaleweek