TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Zelfs voor ervaren klimmers zit een ongeluk in een klein hoekje. Kijk maar naar de openingsscène van Vertical Limit. En dat noodlottige ongeluk is nog niet eens de schuld van Royce Garrett (Stuart Wilson) zelf. Het zijn de onervaren klimmers boven hem die de problemen veroorzaken.
De gevolgen van dat onschuldige slippertje zijn enorm. Om zichzelf en zijn zus Annie (Robin Tunney) het leven te redden, moet Peter (Chris O'Donnell) het zekeringstouw waar vader Royce aan hangt lossnijden.
Na de traumatische dood van zijn vader is Peter gestopt met klimmen. Tegenwoordig is hij natuurfotograaf.
Annie is wel blijven klimmen. Ze is nog steeds boos op Peter dat hij het touw heeft doorgesneden.
In Vertical Limit komt Annie tijdens een beklimming van de levensgevaarlijke K2 in de problemen. Om zijn zus te redden, moet Peter al zijn oude angsten overwinnen.
Volgens ervaren klimmers klopt er geen snars van alle klimscènes in Vertical Limit. Voor wie niet al te veel weet van klimmen hoeft dat de pret niet te drukken.
Regisseur Martin Campbell (bekend van James Bondfilms GoldenEye en Casino Royale) weet namelijk wel hoe je een spannende film in elkaar draait. Zeker als hij daarvoor 75 miljoen dollar krijgt.
Ga er dus maar eens lekker voor zitten. Op het puntje van je stoel welteverstaan.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'