TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De sullige bankbediende Carl (Jim Carrey) baalt van zijn saaie leventje. Zijn vrienden geven hem een veeg uit de pan omdat hij hen voor de zoveelste keer nul op het rekest geeft. Dat is de druppel die voor Carl de emmer doet overlopen.
Carl is bang voor risico’s. Als mensen hem vragen iets te doen wat buiten zijn comfortzone ligt, zegt Carl dus altijd nee. In Yes Man besluit hij dat het daarmee eens afgelopen moet zijn.
Voortaan zal hij op elke vraag ja antwoorden. Dat levert meteen resultaat op.
Carl komt op plekken waar hij normaal nooit zou komen en maakt daar kennis met mensen die hij normaal uit de weg zou gaan. Dat Allison (Zooey Deschanel) daar een van is, is de slagroom op de taart.
Dat ja zeggen pakt dus meestal positief uit, maar niet altijd.
Carl ontdekt al vrij snel dat het niet handig is om áltijd overal ja op te zeggen.
Dat verhaal klinkt behoorlijk onwaarschijnlijk. Toch is Yes Man gebaseerd op de werkelijkheid.
Bij wijze van experiment besloot de Britse komiek Danny Wallace een halfjaar lang elke vraag met ja te beantwoorden. Het boek dat hij daarover schreef diende als inspiratie voor deze romantische komedie.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?