TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gouden Televizier-Ring
Dat bepaal jij!
De winnaars van de Televizier-Ringen liggen op de avond zelf al vast, maar je kunt nog wel stemmen op één van de drie genomineerde tv-programma's voor de Gouden Televizier-Ring. Dat kan vanaf 20:00 uur en tijdens de uitzending van het Gouden Televizier-Ring Gala, via de telefoon en online. De presentatoren geven duidelijk aan vanaf wanneer de lijnen open en gesloten zijn.
De kosten zijn 35 cent per gesprek/ontvangen bericht. Dit is een eenmalige dienst. Voor alle duidelijkheid: als je een sms-bericht stuurt, ontvang je één bericht terug. Voor het ontvangen van dit bericht betaal je 35 cent. Als je meerdere keren een sms-bericht verstuurt betaal je per keer 35 cent.
Je kunt ook online (gratis) je stem uitbrengen via: avrotros.nl/live.
Er telt maar één stem per uniek telefoonnummer of IP-adres mee in het eindresultaat. Een nieuwe stem overschrijft automatisch de eerder uitgebrachte stem.
Op donderdag 12 oktober zie je om 20:34 uur bij AVROTROS op NPO 1 live de Rode Loper. Direct na deze uitzending is om 21:00 uur live het Gouden Televizier-Ring Gala te zien, ook bij AVROTROS op NPO 1.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)