TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Het is maar goed dat de kerstvakantie voor de deur staat, want Comedy Central heeft iets heel leuks in petto. Vanaf 16 december 2024 geniet je iedere maandag om 20:30 uur van het vierde seizoen van Ghosts.
Precies op tijd dus om je door de donkere winterdagen te slepen!
Heb je zin om tegelijk te lachen en te griezelen? Dan is Ghosts echt iets voor jou. Deze Amerikaanse serie, overigens niet te verwarren met het Engelse origineel, volgt Samantha (Rose McIver) en Jay (Utkarsh Ambudkar), die in het eerste seizoen hun droomhuis erfden. Nou ja, droomhuis... dat leek het misschien op papier, maar in werkelijkheid was het allesbehalve idyllisch.
Wat ze niet hadden verwacht (en overigens ook niet konden verwachten), was dat hun nieuwe woning bevolkt werd door een bont gezelschap geesten uit verschillende tijdperken. Van een vrolijke Viking tot een strenge Britse officier, deze geesten hebben elk zo hun eigen karakter en problemen.
Inmiddels is het alweer tijd voor het vierde seizoen op Comedy Central. En zonder al te veel te verklappen, begint de eerste aflevering met een groot mysterie. Isaac, de dramatische geest die altijd in de spotlight staat, is opeens verdwenen! Terwijl Sam en Jay druk bezig zijn met hun B&B, ontdekken de andere geesten waar hij is: hij is in de klauwen gevallen van Patience.
Deze instabiele Puriteinse geest heeft zich ergens onder het landhuis verstopt. Gaat het de bonte en wel aardige geesten lukken om hun vriend te redden, of is het al te laat? En wat heeft Patience nog meer voor 'grappen' in petto?
Benieuwd? Ghosts is vanaf maandag 16 december 2024 wekelijks om 20:30 uur te zien op Comedy Central.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'