TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Aida laat weten dat het 'supergoed' met haar gaat, maar: "Ik heb nog steeds een beetje moeite om mijn draai te vinden in Spanje." De dochter van Janneke en Johan keerde deze zomer terug naar Nederland voor werk, maar ook omdat ze haar vriendinnen miste. Ze had 'de tijd van haar leven'. "Maar na twee maanden had ik echt wel weer heimwee naar Spanje."
'Voorlopig' gaat Aida niet terug naar school, beantwoordt ze de veelgestelde vragen van Een Huis Vol Emigreert-kijkers hierover. "Wie weet doe ik wel iets online, als mensen tips hebben ze zijn altijd welkom." In de tussentijd werkt ze als schoonmaakster bij een B&B in Spanje, samen met zusje Jantine.
Ook zus Jennie keerde deze zomer terug naar Nederland, maar zij reist binnenkort evens weer af naar Spanje. "Ik kan niet wachten. Wij missen haar allemaal." Aida, die eerder al haar zangkunsten liet horen, deelt tot slot nog een heel leuke update: "Jennie en ik hebben voordat we naar Nederland gingen gezongen op een feest samen. Dat vonden mensen allemaal zo leuk dat we gevraagd zijn om vaker te mogen zingen in een Engels restaurant! Ik kan niet wachten tot Jennie terugkomt en we samen kunnen zingen."
De familie Jelies zal niet te zien zijn in het volgende seizoen van Een Huis Vol Emigreert. Janneke en Johan willen meer tijd maken voor 'nieuwe uitdagingen die op hun pad zijn gekomen'. Zo komen ze met een boek en een heuse fandag.
The Voice of Holland gaat door, mét Suzan en Freek
12:18Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders