TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
We delen ze uiteraard graag met je!
In het dertiende seizoen van We Zijn Er Bijna! reist Martine van Os samen met eenentwintig echtparen en een man alleen af naar Portugal en Spanje, twee landen van het Iberische eiland. Iedereen komt daar naartoe met zijn eigen caravan of camper mee, maar een beetje saai kamperen gaat het echt niet worden. In korte tijd zullen de deelnemers onder meer bekende toeristische trekpleisters, zoals Fatima, Lissabon, Porto en Santiago de Compostella, bezoeken. Ondertussen is er alle ruimte om elkaar door en door te leren kennen.
Ben je nu benieuwd hoe dat er precies aan toegaat? Bekijk hieronder dan snel de allereerste beelden.
Het nieuwe seizoen van We Zijn Er Bijna! is vanaf dinsdag 3 september wekelijks om 20:30 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026
19:04Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'