TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In een interview met RTL Boulevard blikt ze terug op haar deelname aan het programma.
Charlotte vertelt dat ze de romantische klik niet voelde met Mike. ''Normaal gesproken kan je dan iemand nog heel erg knap vinden, maar dan moet er wel dat ene gevoel zijn dat je iemand graag wilt aanraken. Maar dat hadden wij helemaal niet met elkaar.'' Ze zegt dat ze dit eigenlijk al sinds de eerste dag voelde, maar het toch even wilde afwachten. ''Maar dat kwam niet, bij ons allebei niet'', aldus Charlotte.
Ondanks dat ze de liefde in het programma niet heeft gevonden, heeft ze wel genoten van het avontuur. ''Ik heb het hele B&B-avontuur als een warm bad ervaren. We zijn superfijn ontvangen. Mike was wel een heel goede host met een prachtige boerderij B&B.''
Bekijk hier alles over B&B Vol Liefde 2024
''Ik heb geen contact meer met Mike, niemand volgens mij. Maar ik ben wel helemaal oké met Mike'', zegt ze tegen RTL Boulevard. Uit die woorden kan opgemaakt worden dat het liefdesavontuur van Mike dus wellicht niet zo succesvol is geweest.
Charlotte geeft ook aan dat ze nog niet op zoek is naar de liefde. ''Ik heb ook geen relatie, maar ik ben wel met iemand leuk aan het ontbijten'', verklapt ze.
Hieronder is het interview van Charlotte met RTL Boulevard te bekijken.
B&B Vol Liefde is elke maandag t/m donderdag om 20.30 uur te zien bij RTL 4.
Ferenc en Domenik uit Married at First Sight schreeuwen het van de daken: 'Het gaat fantastisch met ons'
17:00Tina Nijkamp: 'Opnames tweede seizoen De Hanslers vertraagd door gedrag mama Monique'
15:44Zien: Koningin Máxima grijpt in na persvragen relatie prinses Alexia en Antoon
15:03Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone