TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In De Bachelor gaf Paul zijn laatste roos aan Josephine, maar daar kwam uiteindelijk geen relatie uit. Daarna was hij nog een tijdje samen met finalist Eline, maar ook die relatie hield geen stand.
Bachelor Paul stelt zijn nieuwe vriendin Daisy gelijk aan de wereld voor, want de twee staan samen voor de camera's van RTL Boulevard. ''Ik ben heel erg gelukkig'', vertelt Paul over zijn huidige relatie. Daisy zegt in het gesprek met RTL Boulevard dat ze het leuk vond om Paul te zien in De Bachelor. ''Ik vond het grappig om hem daar te kunnen zien. Ik heb De Bachelor gewoon gezien. En het viel me eigenlijk mee hoe leuk, lief en spontaan hij in het echt is.''
''Tijdens de eerste date verraste hij mij positief'', aldus Daisy. De twee hebben elkaar leren kennen op een feestje. ''Dus je hoeft niet helemaal naar een eiland te gaan om verliefd te worden'', concludeert Paul. ''Ik kan me ogen niet van haar afhouden.''
Hieronder is het interview van Paul en zijn vriendin Daisy met RTL Boulevard te bekijken.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip