TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In De Bachelor gaf Paul zijn laatste roos aan Josephine, maar daar kwam uiteindelijk geen relatie uit. Daarna was hij nog een tijdje samen met finalist Eline, maar ook die relatie hield geen stand.
Bachelor Paul stelt zijn nieuwe vriendin Daisy gelijk aan de wereld voor, want de twee staan samen voor de camera's van RTL Boulevard. ''Ik ben heel erg gelukkig'', vertelt Paul over zijn huidige relatie. Daisy zegt in het gesprek met RTL Boulevard dat ze het leuk vond om Paul te zien in De Bachelor. ''Ik vond het grappig om hem daar te kunnen zien. Ik heb De Bachelor gewoon gezien. En het viel me eigenlijk mee hoe leuk, lief en spontaan hij in het echt is.''
''Tijdens de eerste date verraste hij mij positief'', aldus Daisy. De twee hebben elkaar leren kennen op een feestje. ''Dus je hoeft niet helemaal naar een eiland te gaan om verliefd te worden'', concludeert Paul. ''Ik kan me ogen niet van haar afhouden.''
Hieronder is het interview van Paul en zijn vriendin Daisy met RTL Boulevard te bekijken.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen donderdag 12 februari
00:38Komende week in GTST: Verstikkende verzandingen en de intentionele incarceratie
20:12Kijk de zinderende rit tussen Jordan Stolz en Jenning de Boo op de 1.000 meter terug
20:01Jordan Stolz maakt favorietenrol waar op de 1.000 meter en pakt goud, De Boo zilver
19:54Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)