TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Kijk je graag naar Hunted en ben je in een zwart gat gevallen na de finale? Dan is er goed nieuws! De Belgische versie van het AVROTROS-opsporingsprogramma is vanaf nu te zien bij NPO Plus en NLZIET.
Zet de popcorn dus maar vast klaar.
In Klopjacht moeten twaalf onbekende Vlamingen zeventien dagen (400 uur) uit handen zien te blijven van een team ervaren opsporingsdeskundigen. Deze 'hunters' komen uit de politionele, militaire en private sector en zijn er dus als geen ander op gebrand om alle deelnemers in de kraag te vatten.
In tegenstelling tot de Nederlandse editie heeft de Belgische variant een presentator. Dat is niemand minder dan acteur en televisiemaker Axel Daeseleire. Die kun je kennen van onder andere Flikken, Vermist en Sergio & Axel: Van de Kaart. Hij stuurt de kandidaten op de vlucht en kijkt mee over de schouders van het opsporingsteam. Ook verzorgt hij de voice-over.
Lees ook: Oud-deelnemers geven tips om Hunted te winnen
Nog meer goed nieuws: alle afleveringen van het eerste Klopjacht-seizoen zijn in één keer te zien bij NPO Plus en NLZIET. Bingen maar!
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen