TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Wie moet er deze week de koffers pakken: Wicky, Niels, Jordy of Axel?
Vorige week hoefde er - door het vrijwillige vertrek van Lennie - niemand naar huis. In de liveshow was wel te zien hoe Wicky de minste stemmen van de kijkers thuis kreeg en dus eigenlijk de realityshow had moeten verlaten. Hij mocht door de bijzondere omstandigheden blijven, maar behield wel zijn nominatie voor deze week. Na een week vol spellen en nominatietargets maakten Niels, Jordy en Axel de nominatiebank uiteindelijk compleet.
Lees hier alles over Big Brother
Wie er naar huis moet is te zien in de liveshow die op vrijdag 31 januari 2025 om 21:35 uur van start gaat op RTL 5 en Videoland.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'