TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Aanvankelijk leek het erop dat er deze week vier mensen op de nominatiebank zouden moeten plaatsnemen. Ashley, Jimmy, Karen en Randy kregen woensdag allemaal de meeste stemmen van hun medebewoners, wat hun verdere verblijf in het huis onzeker maakte.
Lees ook: Het hele Big Brother-huis is woedend op Ashley
Maar al snel bleek deze lijst niet definitief. Big Brother kwam ook nog met een aanbod. Randy, Ashley, Karen en Jimmy kregen namelijk de kans om zich vrij te kopen vanaf een bedrag van 20.000 euro. Gekke werk, zou je denken. Maar voor Ashley bleek dit juist helemaal niet het geval. Zij twijfelde geen moment en drukte op de knop nog voordat het bedrag werd getoond. Dit tot grote ergernis van haar medebewoners.
Hoe de anderen tegen deze keuze aankijken, doet er echter niet meer toe. Ashley is verzekerd van een plek in de halve finale. Voor Randy, Jimmy en Karen is nu nog het te hopen dat ze genoeg steun krijgen van het publiek om nog een week door te kunnen gaan. Stemmen op je favoriet doe je zo.
Benieuwd wie er weg moet? De liveshow van Big Brother is iedere zaterdagavond vanaf 20:00 uur te zien op RTL5.
Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie
10:26Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'
09:31Dropout Resort met Nadia Palesa komt binnenkort ook op tv