TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Aanvankelijk leek het erop dat er deze week vier mensen op de nominatiebank zouden moeten plaatsnemen. Ashley, Jimmy, Karen en Randy kregen woensdag allemaal de meeste stemmen van hun medebewoners, wat hun verdere verblijf in het huis onzeker maakte.
Lees ook: Het hele Big Brother-huis is woedend op Ashley
Maar al snel bleek deze lijst niet definitief. Big Brother kwam ook nog met een aanbod. Randy, Ashley, Karen en Jimmy kregen namelijk de kans om zich vrij te kopen vanaf een bedrag van 20.000 euro. Gekke werk, zou je denken. Maar voor Ashley bleek dit juist helemaal niet het geval. Zij twijfelde geen moment en drukte op de knop nog voordat het bedrag werd getoond. Dit tot grote ergernis van haar medebewoners.
Hoe de anderen tegen deze keuze aankijken, doet er echter niet meer toe. Ashley is verzekerd van een plek in de halve finale. Voor Randy, Jimmy en Karen is nu nog het te hopen dat ze genoeg steun krijgen van het publiek om nog een week door te kunnen gaan. Stemmen op je favoriet doe je zo.
Benieuwd wie er weg moet? De liveshow van Big Brother is iedere zaterdagavond vanaf 20:00 uur te zien op RTL5.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers