TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Aanvankelijk leek het erop dat er deze week vier mensen op de nominatiebank zouden moeten plaatsnemen. Ashley, Jimmy, Karen en Randy kregen woensdag allemaal de meeste stemmen van hun medebewoners, wat hun verdere verblijf in het huis onzeker maakte.
Lees ook: Het hele Big Brother-huis is woedend op Ashley
Maar al snel bleek deze lijst niet definitief. Big Brother kwam ook nog met een aanbod. Randy, Ashley, Karen en Jimmy kregen namelijk de kans om zich vrij te kopen vanaf een bedrag van 20.000 euro. Gekke werk, zou je denken. Maar voor Ashley bleek dit juist helemaal niet het geval. Zij twijfelde geen moment en drukte op de knop nog voordat het bedrag werd getoond. Dit tot grote ergernis van haar medebewoners.
Hoe de anderen tegen deze keuze aankijken, doet er echter niet meer toe. Ashley is verzekerd van een plek in de halve finale. Voor Randy, Jimmy en Karen is nu nog het te hopen dat ze genoeg steun krijgen van het publiek om nog een week door te kunnen gaan. Stemmen op je favoriet doe je zo.
Benieuwd wie er weg moet? De liveshow van Big Brother is iedere zaterdagavond vanaf 20:00 uur te zien op RTL5.
Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten
18:10Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op dinsdag
16:48Dit programma vervangt Married at First Sight